KURUMSAL

Biz Kimiz ?

FM Kahve Ekipmanları olarak kuruluş amacımız Mükemmel kalite Mükemmel hizmet anlayışıdır. 13 yılı aşkın tecrübemizle gıda sektöründe tedarikçi olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Gıda sektörünün kurumsallaşmasını tamamlamış kendi sektöründe öncü tedarikçiler arasında yer alan FM Kahve Ekipmanları ülkemizin bütün bölgelerindeki çalışmalarını yoğunlaştırmaktadır.

FM Kahve Ekipmanları olarak Dünya’nın  konularında bir numara olmuş markaları ile çalışmaktayız. Bu anlamda gıda sektöründe pek çok yeniliğe öncülük yapan FM Kahve ekipmanları ürün ve ekipman  yelpazesinde  Dünyanın dört bir yanında profesyoneller tarafından tercih edilen en saygın markalar yer almaktadır.

Kalite vizyonundaki seçiciliği tüm çalışmalarına yansıtan FM Kahve Ekipmanları seçkin dünya markalarını Ülkemizde gıda ve ekipman sektörüne sunmaktadır. Sektörün gelişmesi ve dünya ile paralel gitmesi amacı ile FM Kahve Ekipmanları sadece tedarikçi olarak değil işletmelerin espresso bardan sorumlu bir partner gibi hareket ederek işletmecilere eğitim ve teknik destek ihtiyacını da ücretsiz olarak sunmak ve profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizden Bazıları

1- Teknik Destek
Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki uzman teknik servis ekibimiz her marka kahve makinası ve cafe & bar ekipmanlarına servis ve yedek parça konusunda çözüm üretir.

2- Barista Eğitimi
Uzman barista eğitmenlerimiz cafeniz de sizin de çok kolay yapacağınız birçok lezzetli kahveleri üretmeniz için Türkiye’nin her bölgesine ulaşıp eğitim vermektedir. Ayrıca cafenize özel menüler konusunda da barista eğitmeninizden destek alabilirsiniz.

3- Cafe Kurulumu
Cafe açmak konusunda, firmamız tarafından a’dan z’ye tüm ihtiyaçlarınız, ürünleriniz, konseptiniz hatta menünüzdeki en ince ayrıntıya kadar yardım ve bilgi alabileceğiniz  profesyonel görüş ve önerilerle sizlere yardımcı olmaktayız.
(Kim Francasing veriyor, Kim bayilik veriyor, Hangi Konsept daha karlı Vb…)

4- Fiyat Araştırma
Cafe açmak ya da kurulu cafenizde cihaz değişimlerinizde ilgili tüm fiyat araştırmanızda sizlere ışık tutacak ekibiz, tüm ekipmanların tedariği ve satın alması konusunda sizlere yardımcı oluyor. Arzu ettiğiniz takdirde kullanılmış cihazlarınızı alıyor ve yerine uygun koşullarla yeni cihazlar tedarik ediyoruz.